TP-LINK TL-WR841N/ND


Характеристики

Швидкість Wi-Fi: 300 Мбіт/с
Частота роботи Wi-Fi: 2.4 ГГц
WAN-порт: Ethernet
Інтерфейси: 4 порта 10/100M LAN (тип RJ45),
1 порт 10/100M WAN (типа RJ45)

Зовнішній вигляд задньої панелі маршрутизатора.

 


Заводська інструкція користувача –TL-WR841ND (для версій V5-V11 можливі відмінності)


Вхід на роутер

Підключіть кабель нашої мережі до порту WAN, а кабель вашого комп’ютера до одного з портів LAN. Мережева карта вашого комп’ютера повинна бути налаштована в автоматичному режимі отримання мережевих налаштувань.
http://bcm.net.ua/static/img/tplink/11.png

Для входу в настройки маршрутизатора необхідно в рядку браузера ввести адресу 192.168.0.1. Після цього відкриється вікно, де потрібно ввести дані для входу – “Ім’я користувача” та “Пароль”. За замовчуванням ім’я і пароль – admin і admin.

https://help.powernet.com.ru/uploads/posts/2014-11/1416418584_1_login.png

 

Налаштування інтернету

У розділі “Мережа” -> “WAN” настройки повинні відповідати зображенню.

Налаштування Wi-Fi

Для настройки бездротової мережі необхідно перейти в розділ “Бездротовий режим”. У підрозділі “Налаштування бездротового режиму” в пункті “Ім’я мережі” придумайте назву мережі, інші настройки зробіть відповідно із зображенням.

Настройка маршрутизатора TP-Link TL-WR841N/ND

 

Для захисту беспопроводной мережі перейдіть до підрозділу “Захист бездротового режиму”. Проведіть настройку відповідно до зображенням, в поле “Пароль PSK” придумайте пароль для бездротової мережі.

Настройка маршрутизатора TP-Link TL-WR841N/ND

В ході тестування даного роутера було виявлено, що при настройках автоматичне написання каналу Wi-Fi пристрій iPad 2 працює некоректно (в браузері відкривається пара сторінок, після чого потрібно перепідключення до бездротової мережі). Пристрій працює стабільно при примусовому виборі 6 каналу в настройках роутера. Для цього необхідно зайти в пункт меню “Бездротовий режим” підпункт “Налаштування бездротового режиму”, в значенні параметра “Канал” вибрати 6 і натиснути “Зберегти”.

Настройка маршрутизатора TP-Link TL-WR841N/ND

 

Зміна пароля адміністратора

Ви також можете змінити ім’я користувача і пароль на вхід в настройки маршрутизатора в підрозділі “Пароль”.

Настройка маршрутизатора TP-Link TL-WR841N/ND

Скидання до заводських налаштувань проводиться у вкладці “Керування налаштуваннями”. Після цього маршрутизатор необхідно заново налаштувати.

Настройка маршрутизатора TP-Link TL-WR841N/ND

Якщо Ваш маршрутизатор був раніше налаштований, і / або Ви не можете попасать на його інтерфейс, необхідно зробити скидання до заводських налаштувань. Для цього затисніть кнопку скидання налаштувань на завданні панелі протягом 20 секунд.

Налаштування IPTV

Для перегляду IPTV необхідно включити багатоадресну маршрутизацію (multicast). Для цього в розділі “Мережа” -> “IPTV”, потрібно включити “IGMP Proxy”.

Настройка маршрутизатора TP-Link TL-WR841N/ND

 

TP-LINK TL-WR841N/ND
10 (100%) Всього - 1