TP-LINK TL-WR841N/ND


Характеристики

Частота роботи Wi-Fi: 2.4 ГГц
Швидкість Wi-Fi: до 300 Мбіт/с
WAN-порт: 1 порт Ethernet 10/100 Мбіт/с
Інтерфейси: 4 порти LAN 10/100 Мбіт/с


Підключіть кабель нашої мережі до порту WAN, а кабель вашого комп’ютера до одного з портів LAN. Мережева карта вашого комп’ютера повинна бути налаштована в режимі автоматичного отримання мережевих параметрів.

Для входу в налаштування маршрутизатора необхідно в рядку браузера ввести адресу 192.168.0.1
Після цього відкриється вікно, де потрібно ввести дані для входу – “Ім’я користувача” та “Пароль”. За замовчуванням ім’я та пароль – admin та admin.

Для отримання доступу до послуги інтернет достатньо виконати швидке налаштування:Вказуємо режим роботи “Беспроводной роутер”:

TP-LINK TL-WR840N Screenshot

Встановлюємо помітку як вказано на зображенні:

Вибираємо динамічний тип підключення:

Далі можливі два варіанти:

  • Не клонувати MAC-адресу. В такому разі Вам потрібно перетелефонувати до служби технічної підтримки та повідомити про зміну обладнання. Або самостійно здійснити перереєстрацію через персональний кабінет;
  • Клонувати MAC-адресу з ПК. Буде скопійована MAC-адреса з ПК, до якого зараз підключений роутер. Якщо перед цим, до Інтернет-кабеля у Вас був підключений інший роутер або ПК, то рекомендуємо використати попередній варіант.

Вказуємо бажані ім’я та пароль Wi-Fi мережі:

Перевіряємо та зберігаємо вказані данні:

Вітаємо! Інтернет налаштовано.

Після завершення налаштування рекомендуємо перезавантажити роутер.

В ході тестування даного роутера було виявлено, що при автоматичному виборі каналу Wi-Fi, пристрій iPad 2 працює некоректно (в браузері відкривається пара сторінок, після чого потрібно знову підключатися до бездротової мережі). Пристрій працює стабільно при примусовому виборі 6 каналу в налаштуваннях роутеру. Для цього необхідно зайти в пункт меню “Беспроводной режим” підпункт “Основные настройки”, в значенні параметра “Канал” вибрати 6 і натиснути “Сохранить”.

TP-LINK TL-WR841ND Screenshot(1)

8/10 - (3 votes)