Переваги підключення технологією PON

Корисна інформація?

vega

 

 1. Висока швидкість передачі
  PON підтримує швидкість до 2,5 Гбіт/с, що є на цей момент найшвидшим способом передачі інформації.
 2. Велика місткість
  Система без втрати якості може обробляти потоки від кількох ресурсів одночасно. До одного абонентського порту можна підключити декілька комп’ютерів, телевізорів, IPтелефонів та ін.
 3. Зменшення витрат на обслуговування та покращення автономності
  У PON використовуються пасивні розгалужувачі, які не вимагають електричного живлення і додаткового обслуговування.
  Це означає, якщо у Вашому будинку зникне технічна фаза, від якої зазвичай підключено обладнання, інтернет продовжить працювати.
 4. Оптимальне використання матеріалів
  Підключення максимального числа абонентів до одного волокна допомагає використовувати меншу кількість кабелю, що може виразитися в істотних цифрах економії.
 5. Стійкість і захист від перепадів напруги
  На відміну від систем з використанням Ethernet кабелю, PON не схильний до впливу ззовні та захищений від перепадів напруги, появи наведень і перешкод.
 6. Легкодоступність
  Нема потреби розміщувати обладнання для PONмережі у вуличних шафах, тому система легко доступна до перевірки, модифікації та ремонту в холодну пору року, що дозволяє економити на всепогодному обладнанні.
 7. Простота підключення
  Підключення абонентів до мережі відбувається швидко та без перерви зв’язку.
 8. Можливість ущільнення
  Ущільнення (мультиплексування) сигналу дозволяє, при необхідності, пускати додаткові потоки інформації по вже існуючому кабелю для цього використовуються світлові хвилі іншої довжини. Так, вже наявну кабельну систему можна використовувати для додавання послуг, включаючи системи безпеки, відеоспостереження, охорони, протипожежної безпеки та т.п.
 9. Постійний розвиток PONтехнологій
  Зростання потужностей, швидкостей і здешевлення складових дозволяє розглядати дану технологію передачі даних, як одну з найбільш перспективних.

Тобто, підсумуємо:
Підключення за технологією PON дає Вам більшу незалежність від наявності електроживлення та окремий виділений канал, що забезпечить більшу стабільність та швидкість, навіть при великих навантаженнях.