TP-LINK TL-WR840N


Характеристики

Швидкість Wi-Fi: 300 Мбіт/с
Частота роботи Wi-Fi: 2.4 ГГц
WAN-порт: Ethernet
Інтерфейси: 4 порта LAN 10/100 Мбит/с
1 порт WAN 10/100 Мбит/с


Заводська інструкція користувача – TP-Link TL-WR840n


Підключіть кабель нашої мережі до порту WAN, а кабель вашого комп’ютера до одного з портів LAN. Мережева карта вашого комп’ютера повинна бути налаштована в автоматичному режимі отримання мережевих налаштувань.
http://bcm.net.ua/static/img/tplink/11.png

Для входу в настройки маршрутизатора необхідно в рядку браузера ввести адресу 192.168.0.1. Після цього відкриється вікно, де потрібно ввести дані для входу – “Ім’я користувача” та “Пароль”. За замовчуванням ім’я і пароль – admin і admin.

Пройдемо швидке налаштування

Налаштування Wi-Fi мережі

Перезавантаження…

Цього досить, аби почати користуватись Інтернет


* Якщо MAC-адреса вашого мережевого адаптера зареєстрована в нашій системі (зазвичай реєстрація відбувається безпосередньо при підключенні послуги), то комп’ютер отримає всі потрібні мережеві настройки в автоматичному режимі і можна приступати до роботи в інтернеті.
* Якщо MAC-адресу вашого мережевого адаптера ще не зареєстровано в нашій системі (наприклад, ви підключаєте новий ПК або міняєте мережевий адаптер), тоді вам необхідно зателефонувати в службу технічної підтримки і повідомити про заміну, а також повідомити нову MAC-адресу вашого пристрою.

TP-LINK TL-WR840N
10 (100%) Всього - 1