TOTO-LINK N300RT


Характеристики

Частота роботи Wi-Fi: 2.4 ГГц
Швидкість Wi-Fi: 300 Мбіт/с
WAN-порт: Ethernet
Інтерфейси: 4 x LAN 10/100 Мбит/с, 1 x WAN 10/100 Мбит/с

Підключіть кабель нашої мережі до порту WAN, а кабель вашого комп’ютера до одного з портів LAN. Мережева карта вашого комп’ютера повинна бути налаштована в автоматичному режимі отримання мережевих налаштувань.
http://bcm.net.ua/static/img/tplink/11.png

Для входу в настройки маршрутизатора необхідно в рядку браузера ввести адресу 192.168.1.1.

toto1

Після цього відкриється вікно, де потрібно ввести дані для входу – “Ім’я користувача” та “Пароль”. За замовчуванням ім’я і пароль – admin і admin.

2

У лівій частині екрана натисніть кнопку «Основні настройки», і у випадаючому списку виберіть пункт «Налаштування WAN (Інтернет)». В полі «Протокол підключення і авторизації в мережі провайдера:” виберіть пункт «Отримати IP-адресу автоматично (DHCP-клієнт)»

3

Натисніть кнопку “Зберегти”. Все, мінімальне налаштування роутера завершено. У Вас має встановитися з’єднання з Інтернетом.

Налаштування WiFi

У лівій частині екрана натисніть кнопку «Wi-Fi мережа».

На цій сторінці Ви можете вказати назву своєї бездротової мережі «SSID (Назва мережі Wi-Fi):», а також пароль до неї.
В поле “Ключ безпеки” мережі Wi-Fi: введіть Ваш пароль мережі (від 8 до 63 символів). Вводити можна як латинські букви, так і цифри.

4

Натисніть кнопку “Применить”.

Тепер роутер потрібно перезавантажити. Перейдіть в пункт меню «Технічне обслуговування» → «Перезавантаження» та натисніть на кнопку «Перезавантаження» і підтвердіть свій вибір у вспливаючому вікні.

5

 

TOTO-LINK N300RT
Оцініть корисність інформації