ASUS RT-N15U


Характеристики

Швидкість Wi-Fi: 300 Мбіт/с
Частота роботи Wi-Fi:2.4 ГГц
WAN-порт: Ethernet
Інтерфейси: 4 x RJ-45 10/100/1000 Мбит/с
1 x RJ45 10/100/1000 BaseT WAN, 1 x USB 2.0


Заводська інструкція користувача –RT_N15U


1. Підключіть кабель нашої мережі до порту WAN, а кабель вашого комп’ютера до одного з портів LAN. Мережева карта вашого комп’ютера повинна бути налаштована в автоматичному режимі отримання мережевих налаштувань.
http://bcm.net.ua/static/img/tplink/11.png

2. Відкрийте будь-який інтернет-браузер і в адресному рядку наберіть 192.168.1.1

3. Натисніть Enter, далі ви побачите запит введення логіна і пароля для входу в інтерфейс управління роутером. Введіть логін і пароль, натисніть на кнопку Вхід (за замовчуванням, логін: admin пароль: admin).

4. Перейдіть в меню Додаткові настройки / Інтернет.

5. У вкладці Підключення, в розділі Основні налаштування, переконайтеся в тому, що Тип WAN-підключення встановлено в режим Автоматичний IP.

6. Далі в цій же вкладці Інтернет/Підключення перейдіть до розділу Спеціальні вимоги постачальника послуг Інтернету. В даному розділі нас цікавить лише поле MAC-адресу.

Так як ідентифікація клієнта в нашій мережі здійснюється за MAC-адресою, є два варіанти розвитку подій:

  • Реєстрація в особистому кабінеті безпосередньо MAC-адреси роутера;
  • Клонування вже раніше зареєстрованого MAC-адреси комп’ютера на роутер (кнопка Клонувати MAC).

У другого варіанту є плюс, якщо відключити роутер і підключити комп’ютер безпосередньо, то доступ в інтернет також буде. Підтвердіть всі внесені зміни натисканням на кнопку Застосувати.

Після виконання цих дій, роутера автоматично будуть призначені мережеві настройки, більше в меню Додаткові настройки / Інтернет нічого змінювати не потрібно, можна вже починати роботу в інтернеті.

 

Налаштування бездротової мережі на ASUS RT-N15U

Після того як ми налаштували інтернет-з’єднання на роутері, бажано убезпечити його бездротову мережу, так як за замовчуванням вона відкрита і будь-яка людина зможе підключитися до неї, перебуваючи в радіусі дії сигналу від вашого роутера.

1. Переходимо в меню Додаткові настройки /Бездротова мережа.

2. У вкладці Загальні пишемо ім’я для нашого бездротового підключення (SSID), це власне те, як буде видна наша бездротова мережа для бездротових пристроїв, які потрібно буде до неї підключити. Також встановлюємо режими безпеки:

  • Метод перевірки автентичності: WPA2-Personal
  • Шифрування WPA: AES
  • Попередній ключ WPA: тут необхідно вписати ваш пароль для доступу до бездротової мережі.

Підтверджуємо всі внесені зміни натисканням на кнопку Застосувати.

Після виконання цих дій, ваша бездротова мережа буде захищена від несанкціонованого доступу, тільки ви, знаючи ключ мережі (ключ WPA), зможете з’єднувати з нею свої бездротові пристрої.

 

ASUS RT-N15U
Оцініть корисність інформації