Приставка MAG-245, 250/Aura HD, 254

Приставка MAG – компакcне і потужне рішення для надання широкого спектра мультимедійних послуг на телевізійному екрані.

Виконана в невеликому стильному корпусі, на передній панелі якого розташований USB-роз’єм, ІК приймач та індикатор сплячого режиму / індикатор натискання кнопок на пульті. Основний набір роз’ємів розташований на задній панелі приставки: додатковий USB-роз’єм, 4-х контактний 3.5мм TRRS (композитний відеовихід, лінійний стерео вихід), роз’єми для HDMI, Ethernet і живлення. Знизу приставки розташовані вентиляційні отвори, які забезпечують циркуляцію повітря для охолодження під час роботи.

  • Основні можливості приставки MAG 245(250):
  • Перегляд відео в HD якості
  • Перегляд Multicast-потоків (ТВ каналів)
  • Зручний медіа-плеєр для відтворення медіа-файлів
  • Відтворення відео-, аудіо- та фото-даних різних форматів з зовнішніх USB-носіїв (флеш-пам’ять, жорсткий диск): MPEG-TS, MPEG-PS, MPEG2, MPEG2-audio, h264, VC-1, WMV9, avi, mkv, mov, mp4, wmv, mp3, wav, jpg).

 

Опис роз’ємів зі зворотнього боку приставки

1. USB порт. Універсальний USB порт добре підходить для підключення “флешки” з фільмами, фотографіями або ж для підключення бездротового Wi-Fi адаптера. Так само сюди  може підключатись клавіатура і миша, щоб зручніше було відвідувати улюблені сайти з вбудованого браузера.

2. RC роз’єм. Роз’єм для підключення виносного фоторезистора (ІК приймача, що уловлює сигнали від дистанційного пульта управління). Буде корисний у випадках установки приставки в важко доступному місці або в закритому простірі (наприклад, якщо ви вирішили залишити його в тумбочці під телевізором з дверцятами, що закриваються).

3.LAN порт (Ethernet порт). Служить для підключення до Інтернет-мережі або до роутера. Роз’єм під стандартний коннектор RJ-45.

4. HDMI порт. Цифровий аудіо/відео вихід для підключення приставки до телевізора високої чіткості (HD, FullHD). Якщо ваш телевізор має даний раз’єм, то рекомендується підключати саме HDMI, так як якість відображуваної картинки стане відчутно вище. Саме за допомогою цього роз’єму і за підтримки його телевізором можна домогтися високої чіткості FullHD.

5. S/PDIF порт. Оптичний цифровий звуковий вихід для підключення до системи домашнього кінотеатру в форматі DOLBY 5.1/7.1 або DTS.

6. AV роз’єм. Служить для передачі аудіо та відео сигналу в аналоговому форматі. 3.5 “штекер з одного боку і три RCA з іншого (” тюльпани “). Композитний відео (жовтий тюльпан) і звукові виходи лівого і правого стерео каналів (білий і червоний тюльпан). Цей перехідник можна знайти в стандартній комплектації приставки.

7. Живлення. Крайній правий раз’єм (на зображенні) служить для підключення приставки до електромережі. Блок живлення на 5V постійного струму йде в комплекті.


Підготовка до роботи

  • Підключіть кабель від маршрутизатора у вхід для «цифрового ТБ»/Ethernet на вашій приставці.
  • На представленій діаграмі показані способи підключення приставки до ТВ.

Підключення до телевізора з роз’ємом HDMI – висока якість


HDMI

Роз’єм HDMI
Кабель HDMI
Відео SD + HD
Аудіо цифровий

Підключення до телевізора (вхід VIDEO, AUDIO) – хороша якість

 

AUDIO VIDEO

Роз’єм CVBS, L, R
Кабель 3 X RCA € 3,5 ММ TRRS
Відео тільки SD
Аудіо аналоговий
КОМПОЗИТНИЙ ВІДЕОСИГНАЛ.
ДЛЯ ПІДКЛЮЧЕННЯ ВІДЕО І ЗВУКУ.

Підключіть приставку до електромережі. Майте на увазі: приставка повинна використовуватися тільки з блоком живлення, що поставляється виробником. Блок живлення приставки при роботі стає теплим.

Якщо зовнішній блок живлення стає гарячим, негайно вимкніть приставку від мережі.

MAG 245(250) працює одночасно з обома типа підключення

Приставка здатна виводити сигнал одночасно на обидва типи підключених до неї кабелів. Єдине обмеження для аналогового (RCA) виходу – це неможливість виведення зображення в HD форматах.

Якщо ваша приставка налаштована на вивід у високій роздільній здатності – то в цей час по аналоговому кабелю буде транслюватися попередження про те, що для подальшої роботи в цьому режимі потрібно переключитися в SD.


Зміна формату виводу відео

При необхідності є можливість змінити формат і розширення картинки перед початком завантаження приставки. Для цього в момент включення приставки до електромережі на пульті дистанційного керування потрібно натиснути кнопку «MENU». Приставка при цьому відкриє доступ до свого початкового завантажувального модуля (BIOS), де перші два пункти якраз відповідають за режим розширення відео зображення. Після установки бажаних параметрів потрібно зберегти зміни і вийти з BIOS, для цього служить пункт меню «Exit & Save», натискаємо «Вправо» і потім «OK».


Включення приставки

Уважно ознайомтеся з функціональними клавішами на пульті ДУ, які необхідні вам для експлуатації приставки.

Пульт дистанційного керування


Головне меню

Для переходу в основне меню натисніть кнопку «Вліво» при перегляді списку каналів.

Дане меню дозволяє скористатися всім функціоналом вашої приставки MAG 245(250).


ТВ

Для відображення певного типу каналів виберіть тип телеканалів і натисніть кнопку «ОК»

Плагін Радіо

Надає можливість слухати популярні радіостанції.


Налаштування

Дозволяють налаштувати параметри відеовиходу, змінити або видалити пароль батьківського контролю, підключити приставку через бездротову мережу, вручну оновити програмне забезпечення приставки, перезавантажити приставку та ін.


Режим паузи

Ця функція при перегляді телеканалу дозволяє поставити живий телеефір на паузу і повернутися до перегляду з того ж самого місця пізніше. Додатково, крім простої паузи, існує можливість перемотування перегляду вперед та назад.

Майте на увазі, що для роботи даної функції необхідне підключення USB накопичувача, на який буде вестися запис.

Для підключення зовнішнього накопичувача ваша приставка має два порти USB.

Є такі обмеження:

  1. ТВ-пауза працює лише для того каналу, який ви дивитеся в даний час. Якщо ви переключилися на інший канал, то ТВ-пауза для нового каналу починає працювати з нуля, при цьому запис для минулого каналу не зберігається.
  2. Розмір тимчасового зсуву обмежується вільним місцем на підключеному USB накопичувачі. Для активації функції натисніть на пульті ДУ кнопку «Відтворення / Пауза». Повторне натискання кнопки дозволить продовжити відтворення каналу. Так як при активації даної функції створюється відео-файл вам стає доступне перемотування по файлу, що активується кнопками «Перемотка назад» і «Вперед».

Для повернення до перегляду в режимі реального часу натисніть кнопку «Cтоп».

 


Неперервна робота приставки

Приставка розрахована на постійну роботу. Верхньої червоною кнопкою пульта здійснюється перехід приставки в режим сну, це не відключає її повністю. З режиму сну приставка до роботи повертається всього за кілька секунд. Однак, якщо ви плануєте надовго залишати будинок (поїздка на вихідні, відпустку і т.п.) то рекомендується відключати приставку від електромережі.


Більше деталей, інструкцій та прошивок на 4pda.

4.1/10 - (4 votes)