Windows XP

Підключіть кабель підключення нашої мережі до порту мережевої карти комп’ютера.

 

Щоб система видала всі необхідні настройки для роботи в мережі, мережева карта вашого комп’ютера повинна бути налаштована в автоматичному режимі отримання мережевих налаштувань.

1. Заходимо в Пуск.

2. Потім натискаємо на Панель управління.


3. Вибираємо мережеві підключення.

4. Вибираємо підключення для мережевого адаптера, до якого приєднаний кабель підключення нашої мережі. Переконайтеся, що з’єднання включено, якщо немає, увімкніть його. В обраному мережевому підключенні натискаємо правою кнопкою миші. Натискаємо на Властивості.

6. Для подальшої настройки у вікні нашого з’єднання потрібно в компонентах, що використовуються цим підключенням, вибрати Протокол Інтернету (TCP / IP).

7. Натискаємо на Властивості.

8. Далі відкрилися властивості Протоколу Інтернету (TCP / IP) вибираємо Отримати IP-адресу автоматично. Також натискаємо на Отримати адресу DNS-сервера автоматично.

9. Підтверджуємо всі внесені зміни натисканням кнопки ОК.

Після виконання всіх вищеописаних дій, настройку підключення до мережі можна вважати закінченою.


* Якщо MAC-адресу вашого мережевого адаптера зареєстрована в нашій системі (зазвичай реєстрація відбувається безпосередньо при підключенні послуги), то комп’ютер отримає всі потрібні мережеві настройки в автоматичному режимі і можна приступати до роботи в інтернеті.

* Якщо MAC-адресу вашого мережевого адаптера ще не зареєстровано в нашій системі (наприклад, ви підключаєте новий ПК або замінюєте мережевий адаптер), тоді вам необхідно зателефонувати в службу технічної підтримки і повідомити про заміну, а також повідомити новий MAC-адресу вашого пристрою.

Windows XP
8 (80%) Всього - 1