Windows XP

Підключіть кабель підключення нашої мережі до порту мережевої карти комп’ютера.
Щоб комп’ютер отримав всі необхідні налаштування для роботи в мережі, на мережевій карті вашого комп’ютера повинен бути автоматичний режим отримання мережевих параметрів.

1. Заходимо в Пуск.
2. Потім натискаємо на Панель управління.

3. Вибираємо мережеві підключення.


4. Вибираємо підключення для мережевого адаптера, до якого приєднаний кабель підключення нашої мережі. Переконайтеся, що з’єднання включено, якщо немає, увімкніть його. В обраному мережевому підключенні натискаємо правою кнопкою миші. Натискаємо на Властивості.

6. Для подальших налаштувань у вікні нашого з’єднання потрібно в компонентах, що використовуються цим підключенням, вибрати Протокол Інтернету (TCP / IP).

7. Натискаємо на Властивості.

8. Далі відкрилися властивості Протоколу Інтернету (TCP / IP) вибираємо Отримати IP-адресу автоматично. Також натискаємо на Отримати адресу DNS-сервера автоматично.

9. Підтверджуємо всі внесені зміни натисканням кнопки ОК.

Після виконання всіх вищеописаних дій, налаштування підключення до мережі можна вважати закінченою.


* Якщо MAC-адреса вашого пристрою зареєстрована в нашій системі (зазвичай реєстрація відбувається безпосередньо при підключенні послуги), то обладнання отримає всі потрібні мережеві налаштування в автоматичному режимі. Якщо ні (наприклад, ви підключаєте новий ПК або міняєте мережевий адаптер), тоді вам необхідно зателефонувати до служби технічної підтримки та повідомити нову MAC-адресу вашого пристрою.

4/10 - (1 vote)