Windows 10 (1903)

Підключіть кабель нашої мережі до порту мережевої карти комп’ютера.
Щоб комп’ютер отримав всі необхідні налаштування для роботи в мережі, на мережевій карті вашого комп’ютера повинен бути автоматичний режим отримання мережевих параметрів.

1. Натиснемо по значку мережі в правому нижньому куті і виберемо “Параметры сети и Интернет”

2. Далі переходимо в “Настройка параметров адаптера”

3. Вибираємо мережевий адаптер до якого під’єднаний кабель підключення нашої мережі. Переконайтеся, що адаптер включено, якщо ні, увімкніть його. На обраному підключенню натискаємо правою кнопкою миші (ПКМ) та заходимо у властивості

4. Для подальшого налаштування, у вікні нашого з’єднання потрібно в компонентах, що використовуються цим підключенням, виділити “IP версии 4 (TCP / IPv4)” та натиснути “Свойства”

5. Далі, у наступному вікні, відмічаємо “Получить IP-адрес автоматически” і “Получить адрес DNS-сервера автоматически” також

6. Підтверджуємо всі внесені зміни натисканням кнопки ОК. Після виконання всіх вищеописаних дій, налаштування підключення до мережі можна вважати закінченою.


* Якщо MAC-адреса вашого пристрою зареєстрована в нашій системі (зазвичай реєстрація відбувається безпосередньо при підключенні послуги), то обладнання отримає всі потрібні мережеві налаштування в автоматичному режимі. Якщо ні (наприклад, ви підключаєте новий ПК або міняєте мережевий адаптер), тоді вам необхідно зателефонувати до служби технічної підтримки та повідомити нову MAC-адресу вашого пристрою.

8/10 - (1 vote)