Windows 8, 8.1

Підключіть кабель підключення нашої мережі до порту мережевої карти комп’ютера.
Щоб система видала всі необхідні налаштування для роботи в мережі, мережева карта вашого комп’ютера повинна бути налаштована в автоматичному режимі отримання мережевих налаштувань.

1. Правою кнопкою миші (ПКМ) натиснемо по значку мережі в правому нижньому куті і виберемо “Центр управления сетями и общим доступом”

2. Далі в верхньому лівому кутку заходимо в “Изменение параметров адаптера”.

3. Вибираємо мережевий адаптер, до якого приєднаний кабель підключення нашої мережі. Переконайтеся, що з’єднання включено, якщо ні, увімкніть його. На обраному мережевому підключенню натискаємо правою кнопкою миші.

4. Вибираємо “Свойства”.

5. Для подальшого налаштування у вікні нашого з’єднання потрібно в компонентах, що використовуються цим підключенням, вибрати “Протокол Интернета версии 4 (TCP/IPv4).

6. Натискаємо на “Свойства”.

7. Далі у цьому вікні, вибираємо “Получить IP-адрес автоматически”. Також натискаємо на “Полчить адрес DNS-сервера автоматически”.

8. Підтверджуємо всі внесені зміни натисканням кнопки ОК.

Після виконання всіх вищеописаних дій, налаштування підключення до мережі можна вважати закінченим.


* Якщо MAC-адреса вашого пристрою зареєстрована в нашій системі (зазвичай реєстрація відбувається безпосередньо при підключенні послуги), то обладнання отримає всі потрібні мережеві налаштування в автоматичному режимі. Якщо ні (наприклад, ви підключаєте новий ПК або міняєте мережевий адаптер), тоді вам необхідно зателефонувати до служби технічної підтримки та повідомити нову MAC-адресу вашого пристрою.

Корисна інформація?