Windows 7

Підключіть кабель підключення нашої мережі до порту мережевої карти комп’ютера.
Щоб комп’ютер отримав всі необхідні налаштування для роботи в мережі, на мережевій карті вашого комп’ютера повинен бути автоматичний режим отримання мережевих параметрів.

1. Заходимо в меню “Пуск”.


2. Потім натискаємо на “Панель управления”.

3. Вибираємо “Центр управления сетями и общим доступом”.

4. Далі в верхньому лівому кутку заходимо в “Изменение параметров адаптера”.

5. Вибираємо підключення для мережевого адаптера, до якого приєднаний кабель підключення нашої мережі. Переконайтеся, що з’єднання включено, якщо немає, увімкніть його. На обраному мережевому підключенню натискаємо правою кнопкою миші.

6. Вибираємо “Свойства”.

7. Для подальшого налаштування у вікні нашого з’єднання потрібно в компонентах, що використовуються цим підключенням, вибрати “Протокол Интернета версии 4 (TCP / IPv4)”.

8. Натискаємо на “Свойства”.

9. Далі у вікні “Свойства”, вибираємо “Получить IP-адрес автоматически”. Також натискаємо на “Получить адрес DNS-сервера автоматически”.


10. Підтверджуємо всі внесені зміни натисканням кнопки ОК.

Після виконання всіх вищеописаних дій, налаштування підключення до мережі можна вважати закінченою.


* Якщо MAC-адреса вашого пристрою зареєстрована в нашій системі (зазвичай реєстрація відбувається безпосередньо при підключенні послуги), то обладнання отримає всі потрібні мережеві налаштування в автоматичному режимі. Якщо ні (наприклад, ви підключаєте новий ПК або міняєте мережевий адаптер), тоді вам необхідно зателефонувати до служби технічної підтримки та повідомити нову MAC-адресу вашого пристрою.

4.7/10 - (2 votes)