Windows 7

Підключіть кабель підключення нашої мережі до порту мережевої карти комп’ютера.

Щоб система видала всі необхідні настройки для роботи в мережі, мережева карта вашого комп’ютера повинна бути налаштована в автоматичному режимі отримання мережевих налаштувань.

1. Заходимо в Пуск.


2. Потім натискаємо на Панель управління.

3. Вибираємо Центр управління мережами і загальним доступом.

4. Далі в верхньому лівому кутку заходимо в Зміна параметрів адаптера.

5. Вибираємо підключення для мережевого адаптера, до якого приєднаний кабель підключення нашої мережі. Переконайтеся, що з’єднання включено, якщо немає, увімкніть його. На обраному мережевому підключенню натискаємо правою кнопкою миші.

6. Вибираємо Властивості.

7. Для подальшої настройки у вікні нашого з’єднання потрібно в компонентах, що використовуються цим підключенням, вибрати Протокол Інтернету версії 4 (TCP / IPv4).

8. Натискаємо на Властивості.

9. Далі в відкрилися Властивості Протоколу Інтернету версії 4 (TCP/IPv4), вибираємо “Отримати IP-адресу автоматично”. Також натискаємо на “Отримати адресу DNS-сервера автоматично”.


10. Підтверджуємо всі внесені зміни натисканням кнопки ОК.

Після виконання всіх вищеописаних дій, настройку підключення до мережі можна вважати закінченою.


* Якщо MAC-адреса вашого мережевого адаптера зареєстрована в нашій системі (зазвичай реєстрація відбувається безпосередньо при підключенні послуги), то комп’ютер отримає всі потрібні мережеві настройки в автоматичному режимі і можна приступати до роботи в інтернеті.
* Якщо MAC-адресу вашого мережевого адаптера ще не зареєстровано в нашій системі (наприклад, ви підключаєте новий ПК або міняєте мережевий адаптер), тоді вам необхідно зателефонувати в службу технічної підтримки і повідомити про заміну, а також повідомити нову MAC-адресу вашого пристрою.

Windows 7
9 (90%) Всього - 2